Rychlé šípy na festivalu Děti, čtěte!

3 dny autorského čtení, her, besed a divadel 30/5 – 1/6 2019

Festival je přehlídkou toho nejlepšího, co se v tuzemské dětské literatuře za poslední rok odehrálo. Na festivalovém programu se podílejí autoři z nakladatelství z celé republiky, jejichž společným cílem je již desetiletí produkce kvalitní dětské literatury: Meander, Baobab, Albatros, Host, Paseka, Portál, z mladších pak Abramis, Pikola, Pop-Pap, Běžíliška, Cesta domů, Cattacan aj.

Bohatý program festivalu pro dětské čtenáře Děti, čtěte! doprovodí i listování knihou Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství. Knihu představí editor Tomáš Prokůpek v pátek 31. 5. od 10.00 v Ústřední knihovně Městské knihovny na Mariánském náměstí 1, Praha 1.

Úplný program festivalu ke stažení v pdf zde.

Přihlášení k odběru novinek

Po zadání e-mailové adresy Vás budeme informovat o našich nově vydávaných titulech či prezentacích našich knih. Počet e-mailů nepřesahuje počet vydaných knih, takže se nemusíte obávat záplavy nevyžádaných mailů. Zaregistrováním vyjadřujete souhlas s použitím Vaší e-mailové adresy výhradně k odběru informací z nakladatelství Akropolis, Vaše data nebudou v žádném případě postoupena třetí straně.

* = vyžadované pole