SVĚT KNIHY PRAHA: 9.–12. 6. 2022

Srdečně zveme na Svět knihy 2022!

Těšit se s námi můžete na britskou autorku Naomi Woodovou, která představí svůj v pořadí třetí román Hra s tajemstvím, s kterým jste se mohli seznámit v rámci jarního Velkého knižního čtvrtku. Pořad moderuje překladatel knihy Lukáš Novák (tlumočeno do češtiny).

kdy: čtvrtek 9. 6. v 18:00 hod.

kde: Autorský sál 

Máme pro vás samozřejmě připraveny i další zajímavé novinky! Známý publicista David Klimeš se nyní představuje také jako beletrista. Jeho antiutopie Vir, zasazená do blízké budoucnosti vychází z naší pandemické zkušenosti a jejích dopadů na společnost. Mezi další tituly, které čeká premiéra na Světě knihy, patří neotřelé a zábavné knihy o cestování z pera německého autora Iliji Trojanowa, vzpomínky Evy Umlaufové Číslo na tvém předloktí je modré jako tvoje oči, v nichž se snaží dopátrat rodinné historie ztracené v koncentračních táborech, ve kterých zahynula většina Eviných příbuzných či odborná publikace Čeština Daniela Adama z Veleslavína, zabývající se jazykem významného pedagoga a organizátora pražského kulturního života druhé poloviny 16. století.

Veletrh sice letos proběhne na Výstavišti, ale nikoli na místech, kde jsme byli zvyklí. Plánek letošního ročníku vám pomůže lépe se zoreintovat, nás najdete pod označením VP001🙂

Výstaviště Praha Holešovice, otevírací doba:

čtvrtek 9. 6.: 9:30 – 19:00; pátek 10. 6.: 9:30 – 21:00;
sobota 11. 6.: 9:30 – 19:00; neděle 12. 6.: 9:30 – 16:00
www.svetknihy.cz

 

 

Přihlášení k odběru novinek

Po zadání e-mailové adresy Vás budeme informovat o našich nově vydávaných titulech či prezentacích našich knih. Počet e-mailů nepřesahuje počet vydaných knih, takže se nemusíte obávat záplavy nevyžádaných mailů. Zaregistrováním vyjadřujete souhlas s použitím Vaší e-mailové adresy výhradně k odběru informací z nakladatelství Akropolis, Vaše data nebudou v žádném případě postoupena třetí straně.

* = vyžadované pole