18.–20. 9. 2019 Antonio G. Iturbe v ČR

Srdečně zveme čtenáře na zářijové pořady se španělským spisovatelem Antonio G. Iturbem:

Praha: středa 18. září 2019 od 18:30 v Institutu Cervantes, Na Rybníčku 536/6, Praha 2 – Nové Město

Pořad věnovaný poslední Iturbeho knize K otevřenému nebi (Velký knižní čtvrtek 2018). Moderovat bude spisovatel a publicista Marek Toman za účasti autora i překladatele obou Iturbeho knih Štěpána Zajace. Akce bude simultánně tlumočena do sluchátek. Knihy budou na místě k dispozici se slevou a možností platit kartou. Další informace na stránkách Institutu Cervantes či události na Facebooku.   

 

Plzeň – Svět knihy pátek 20. září 2019 od 16.00 Klempírna (DEPO2015), Preslova 14, Plzeň

Společný pořad Antonia G. Iturbeho s Ditou Krausovou – „osvětimskou knihovnicí“, jejíž životní osudy jsou předlohou stejnojmenné knihy. Autor představí i svou novější knihu K otevřenému nebi. Od 17.00 následuje autogramiáda na stánku knihkupectví Kosmas tamtéž.

Antonio G. Iturbe a Dita Krausová (2013). Foto Ondřej Fučík.

Tiskový servis a kontakt pro novináře: Drahomíra Cormier, tel. 603 203 588, drahomiracormier@gmail.com.

Přihlášení k odběru novinek

Po zadání e-mailové adresy Vás budeme informovat o našich nově vydávaných titulech či prezentacích našich knih. Počet e-mailů nepřesahuje počet vydaných knih, takže se nemusíte obávat záplavy nevyžádaných mailů. Zaregistrováním vyjadřujete souhlas s použitím Vaší e-mailové adresy výhradně k odběru informací z nakladatelství Akropolis, Vaše data nebudou v žádném případě postoupena třetí straně.

* = vyžadované pole